ULUDAĞ LIONS KULÜBÜ’NDE HİZMET BAYRAĞINI SERKAN DEMİRAĞ TAŞIYACAK.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Uludağ Lions Kulübü üyeleri, devir teslim töreni ve üye alım töreni heyecanını birlikte yaşadı.

Uludağ Lions Kulübü Başkanı İsmail İşyapan, 2012-2013 Hizmet Dönemi Başkanlığı’nı Serkan Demirağ’a devir etti. Altın Ceylan’da gerçekleşen devir teslim töreninde konuşan Uludağ Lions Kulübü 2011-2012 Hizmet Dönemi Başkanı İşyapan, “Uludağ Lions Kulübü’nün kurucularından olan Hakkı Civan’ın fikir babası olduğu ve Bursa Valiliği, Bursa Fırıncılar Odası, Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odası(BESOB) ile birlikte yürüttüğümüz ve Bir Ekmekte Alamayanlar için Koy Sepete projesinin 3 etabını devam ettirdik. Lise ve dengi okullarda organ bağışıyla ilgili kompozisyon yarışması düzenledik. İş yerlerine ve İl Müftülüğüyle birlikte halka, organ bağışı konusunda bilgilendirme toplantıları yaptık. Sosyal sorumluluk anlamında birçok projeye imza attık. Üyelik çalışmalarını devam ettirerek, bugün 4 yeni üyeyi kulübümüze kazandırdık ve 47 üyeye ulaştık. Çalışmalarımızda genel yönetmeniz ve bizden desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim” dedi.

Yeni dönemde yeni projelerle birlikte; sağlık, çevre ve eğitim konularında var olan projeleri de devam ettireceğini belirten Serkan Demirağ ise çıtayı yükseltmek çalışacaklarını vurguladı.

Uludağ Lions Kulübü’nün yeni yönetimi; Başkan 1. Yardımcısı Suat Uğur, Başkan 2. Yardımcısı Hüseyin Dülger, Başkan 3. Yardımcısı Mustafa Enver Yılmaz, Sekreter Turan Tetik, Toplantı Yönetmeni Murat Ergün, Sayman Mustafa Güngör, Kulüp Amiri Betül Atasoy, Üyelik Komisyon Başkanı Hamdi Köksal’dan oluşuyor.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s