BHİD’DEN GÖRKEMLİ İFTAR

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bursa Halkla İlişkiler Derneği geleneksel iftarını bu yıl Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Merinos Parkı’nda bulunan Gölpark Tesisleri’nde gerçekleştirdi.

Bursa’nın seçkin kurum ve kuruluşlarında halkla ilişkiler alanlarında çalışan üyeleri ile 20 yıllık geçmişe sahip olan BHİD’in iftarına katılım yoğundu. İftar yemeğine Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Balkansiad Başkanı Naci Şahin, NİLSİAD Başkanı Yalçın Aras, Bademli Rotary Kulübü Başkanı Mustafa Kırcı, Türkiye’de yılın işkadını seçilen EPSA Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, Çağdaş Gazeteciler Derneği Başkanı Bülent Sezgin, KalDer Bursa Şubesi Genel Sekreteri Aykan Kurkur ile tanınmış işadamları Yakup Altınöz ile Aytuğ Onur katıldılar. Ayrıca gecede Bursa basının sevilen kalemleri Selahattin Adıgüzeller, Okan Tuna, Ahmet Kundakçı, Aslan Şahin gibi isimlerde iletişimcileri yalnız bırakmadılar.

Dernek Başkanı Serdar Ömeroğulları yaptığı konuşmada Bursa’da halkla ilişkilerin yerine ve önemine değinirken önümüzdeki dönemde iş dünyası ve kamu kurumları ile daha yakın ilişkiler kurarak etkinliklerini arttıracaklarını söyledi. İstanbul’dan sonra en etkin iletişim derneğinin Bursa’da olduğunu vurgulayan Ömeroğulları “pek çok alanda olduğu gibi iletişim sektöründe de Bursa’nın göz dolduran bir performans ve nitelikli işgücüne sahip olduğunu söyledi.”

Ömeroğulları konuşmasının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye teşekkür plaketi sunarken, Büyükşehir Belediyesinin kendilerine verdikleri katkıdan memnuniyet duyduklarını belirterek, aynı şekilde derneğin de Bursa için görev almaya hazır olduğunu söyledi.

İftar yemeğinin ardından 5 yeni üyeye rozet takılarak BHİD çatısı altında buluşmaları sağlandı. Yeni üyeler Üçge firmasından Sevgi Yalçın ve Birgül Telli, Pamukkale Turizm’den Mustafa Sönmezay ile Erguvan Tanıtım’dan Nagihan Görken oldu.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s