BURSA’DA FOTOĞRAF FESTİVALİ HEYECANI BAŞLIYOR

‘2. ULUSLARARASI BURSA FOTOĞRAF FESTİVALİ’ (FOTOFEST) KAPSAMINDA DÜZENLENECEK OLAN ‘İNSANLIĞIN İZLERİ’ TEMALI ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI VE ‘KENTİN İZLERİ’ TEMALI ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI.

Balkanların ve Orta Doğu’nun ilk ve tek fotoğraf festivali olan ‘Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali’ (FotoFest) heyecanı, bir yıl aradan sonra yeniden başlıyor. Bu yıl ikincisi yapılacak olan festival kapsamındaki ‘İnsanlığın İzleri’ temalı uluslararası fotoğraf yarışması ve ‘Kentin İzleri’ temalı ulusal fotoğraf yarışması için başvurular, 10 Eylül Pazartesi gününe kadar kabul edilecek.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi ve BUFSAD işbirliğiyle BTSO ana sponsorluğunda düzenlenen ‘2. Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali’ (FotoFest) kapsamında yapılacak olan fotoğraf yarışmaları için başvurular başladı. Dijital daldaki yarışmaların teması ‘insanlığın ve kentin izleri’ olarak belirlendi. Katılımcıların en fazla 5’er adet fotoğraf gönderebileceği yarışmalara, ‘www.insanliginizleri.org’ ve ‘www.kentinizleri.org’ adlı internet siteleri üzerinden başvuru yapılacak.

“Toplam 7 bin TL ve 7 bin Euro ödül”

‘Kentin izleri’ temalı ulusal fotoğraf yarışmasında birincilik ödülü 2 bin TL, ikincilik ödülü bin 500 TL, üçüncülük ödülü bin TL, Kent Konseyi ve Jüri Özel ödülü 500’er TL, 3 adet verilecek olan mansiyon ödülleri de 500 TL olarak belirlendi. ‘İnsanlığın İzleri’ temalı uluslararası fotoğraf yarışmasında ise birincilik ödülü altın madalya ve 2 bin Euro, ikincilik ödülü gümüş madalya ve bin 500 Euro, üçüncülük ödülü bronz madalya ve bin Euro, 6 adet mansiyon ödülü 250 Euro, Bursa Kent Konseyi Özel Ödülü 500 Euro, Jüri Özel Ödülü ise 500 Euro olarak belirlendi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s