LOJA’S TAKINIZI EKSİK ETMEYİN, NAZARA GELMEYİN

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Tarih boyunca kötü gözlerden korunmak için kullanılan nazar boncuğu şimdi Loja’s gümüş takıların farklı formlarında karşımıza çıkıyor. Mavinin yanı sıra kırmızı, yeşil gibi renk seçeneklerini de nazar boncuğu ile bir araya getiren Loja’s’ta, yüzük, kolye ve küpelere kadar birden fazla çeşit bulmak mümkün.

Kötü bakışlardan ve gözlerden korunmak için mavi renkli taşlar yıllardan beri kullanılır. Günümüzdeki çeşit çeşit nazar boncukları olarak yerini alan taşlar gerek inançlar, gerek gelenekler nedeniyle, gerekse de süs eşyası olarak günlük hayatta sık sık karşımıza çıkıyor. İyi şans getirdiğine de inanılan nazar boncukları şimdi Loja’s takılarda yeniden hayat buluyor.

Nazar boncuklarını üzerinden eksik etmeyenler, bunun yanında farklı renklerini de barındırmak isteyenler Loja’s’ın nazar boncuklu gümüş takıları ile aradıklarını buluyor. Dairesel alanda birden fazla boncuğu gümüş takılarında bir araya getiren Loja’s, aralarda yer alan parlak taşların naif ayrıntılarıyla karşımıza çıkıyor.

Altın rengi ya da gümüş tonlarda yer alan takılar, ışıldayan halleriyle de göz kamaştırıyor. Kadınların güzelliğine güzellik takacak takıları görmek için en yakın Loja’s mağazasını ziyaret edin. Gümüş takıların adresi Loja’s’ın nazar boncuklu takılarını üzerinizden eksik etmeyin, nazara gelmeyin.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s