Dünyanın en eğlenceli yarışması
Wipeout ünlü konuklarıyla ve 6.000 TL para ödülüyle Forum İstanbul’da final yapıyor!

Türkiye’de ve dünya televizyonlarında milyonlarca izleyicisi olan Wipeout, 
özel parkuruyla televizyondan sonra dünyada ilk defa Türkiye’de Forum Alışveriş Merkezleri’ni dolaşıyor. 11 Mayıs’ta başlayan bu heyecan, 31 Ağustos – 9 Eylül tarihlerinde Forum İstanbul’daki Türkiye Finaliyle son bulacak. Forum İstanbul’daki final ayağında birbirinden ünlü konukların yanısıra, yarışmacılar için de 6.000 TL nakit para ödülü olacak.

Bugüne kadar sadece televizyondan takip edilebilen, rekabetle eğlenceyi birleştiren Wipeout, 3 farklı etaptan oluşan özel parkuru ile kendine güvenen ve eğlenmek isteyen herkesi Forum İstanbul’a bekliyor. Dünyada ilk kez Türkiye’de Forum Alışveriş Merkezlerini dolaşarak yarışanlara birçok ödül dağıtan Wipeout’un Forum İstanbul’da gerçekleşecek Türkiye finalindeki büyük ödül ise toplam 6.000 TL’lik nakit para ödülü.

Yumruk Duvarı, Dev Kırmızı Top ve Sürat Köprüsü etaplarından geçerek, yarışırken eğlenmeye var mısınız? 31 Ağustos – 9 Eylül tarihleri arasında Forum İstanbul’da gerçekleşecek Wipeout Türkiye finalinde, en iyi zamana imza atacak yarışmacı 3.000 TL, 2. yarışmacı 2.000 TL ve 3. yarışmacıysa 1.000 TL nakit para ödülü kazanacak.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s