BİLKOM’UN OKULA DÖNÜŞ KAMPANYASI’NDA MAC BİLGİSAYARLARA ADOBE ÖĞRETMEN-ÖĞRENCİ PAKETİ HEDİYESİ

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Apple’ın Türkiye Distribütörü Bilkom; okullar açılırken öğretmen ve öğrencilere büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. “Okula Dönüş Kampanyası” ile birçok öğrenci ve öğretmenin hayallerini süsleyen Mac bilgisayar alanları, yaratıcılık ve eğlence dolu bir kutu sürpriz bekliyor!

Türkiye’nin dijital yaşam koçu Bilkom’un düzenlediği “Okula Dönüş” özel kampanyası, öğrenci ve öğretmenlerin Mac hayallerini, eğitim dünyası için büyük önem taşıyan bir hediye ile birleştirerek gerçeğe dönüştürüyor.

Eylül ayı boyunca, tüm Türkiye çapında kampanyaya katılan Apple satış noktaları ve tekno marketlerde geçerli olacak kampanyada Bilkom güvencesi ile satılan MacBook Air, MacBook Pro ve iMac bilgisayarlar, hem satış noktalarındaki uygun fiyat avantajları ve kredi kartı ile 12 ay vade farksız temin edilebilecek hem de Bilkom’un okul hayatında en büyük ihtiyaçlardan biri olarak lanse ettiği tam 199 USD değerindeki Adobe Web & Design Premium paketini içeren öğrenci – öğretmen sürümü hediye edilecek. Bu sayede, teknolojiye, tasarıma ve yaratıcılığa meraklı herkes kendi internet projesini, kişisel web sayfasını oluşturabilecek, öğretmenler sunumlarını Adobe araçlarıyla güzelleştirebilecek, sosyal medya meraklıları fotoğraflarına yeniden şekil verecek, etkileşimli video içerikleri üretebilecek, okula giden herkes ister özel ister okul yaşamlarının her anını eğlenceye ve hobiye dönüştürebilecek.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgileri http://www.bilkom.com.tr adresinden takip edebilir; hediyeli okula dönüş yarışmalarına ise Bilkom’un facebook ve twitter hesaplarından katılabilirsiniz.

Apple Ürünlerinde Bilkom Güvencesi’ni Mutlaka Sorun…

Kampanyadan yararlananların gerektiğinde ürün ile ilgili her türlü desteği alabilmeleri için ürün paketlerinde “Bilkom güvencesiyle” ibareli ürünleri almaya dikkat etmeleri gerekiyor. Apple’in resmi distribütörü Bilkom; yeni MacBook Pro Retina dahil iPhone hariç tüm Apple ürünleri için hem satış sonrası destek ve iki yıl garanti ayrıcalıkları sunuyor hem de ürünlerle birlikte verilen http://www.dijitalyasamkocu.com anahtar şifresiyle ürüne dair tüm bilgilere, Türkçe kullanım videolarına ve dijital yaşamda gerekli tüm “tüyolara” erişim sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s