Yazbukey for VAKKORAMA

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

2000 yılında Yaz Kurhan’ın yarattığı Yazbukey markası, en ilham verici ve en yaratıcı marka olma özelliğini hiç kaybetmedi. Her sezon farklı tasarımaları ile takipçilerini şaşırtmayı başaran Yazbukey, 2013 Kış sezonunda eğlenceli ve birbirinden yaratıcı parçalarını bu kez sadece ve ilk kez Vakkorama için tasarlıyor.

Petit beurre :Yazbukey Petit beurre kazak ve eşarplarıyla, bisküvi gibi tatli bir ikili tasarladı .. Hem de bunlar şişmanlatmayan bisküviler!

Wild at Heart: Bu koleksyonda aşk her şeyden önemli, önce birisini hayal edersiniz(imagine), sevdiğiniz size ilham kaynağı (inspiration) olur, onun yanında iken adeta 1 kişi olursunuz (alone together), rüyalarınız gerçekleşir (dream catcher), işte bu kişi ortaya çıkınca: “wild at heart” olursunuz. Mine ile işlenmiş aksesuarlar, elinizdeki oklarla doğru kalbe ulaşacağınız garanti!

Trompe l’oeil: Yazbukey in en çok çalışmayı sevdiği alan Trompe l’oeil yani desenlerin göz yanılmasıyla farklı formlarda kullanılması. Kazaklar, trompe l’oeil kemer ve yakalarla tamamlanmış kombinlere veya önü kalp şekilli bustiyerlere dönüşüyor.

Çanta: Vazgeçilmez aksesuarımız bu sezon çok renkli… Rengarenk okul çantalarını andıran, deri eğlenceli çantalar sayesinde etrafınıza gökkuşağını getireceksiniz.

Kışınıza renk katmak için Yazbukey for Vakkorama capsule koleksiyonunu kaçırmayın…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s